У Боромлі діти підпалили автомобіль та навіс

27 червня о 14:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному домоволодінні в с. Боромля Охтирського району. На гасіння залучили місцеву пожежну команду. Також, подолавши відстань близько 22 км, на місце виклику, прибуло відділення 24-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Тростянець.

Як було встановлено, вогонь охопив салон несправного легковика та перекинувся на перекриття навісу, під яким знаходилося авто. Вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, запобігши перекиданню полум’я на поруч розташовану господарчу споруду. Вирішальну роль у цьому відіграло функціонування у даному селі боєздатної пожежної команди, яка оперативно приступила до гасіння. О 14:38 пожежу повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки від ДСНС України, 2 працівника та 1 одиниця спеціальної техніки від місцевої пожежної команди.

За попередніми даними, припустима причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем. На щастя малеча не постраждала, повідомляють в Головному управлінні ДСНС України в Сумській області