У Конотопі горіла колишня казарма військової частини

20160406_162016_146003750044

Учора, 6 квітня, у Конотопі в колишній казармі військової частини по Успенсько-Троїцькій сталася пожежа. Вогонь зруйнував третій поверх і дах будинку.

Ситуація носила загрозливий характер ще й тому, що за парканом, усього в кількох кроках від осередку займання, знаходиться об’єкт стратегічного значення – державне підприємство “Авіакон”. Враховуючи виключні обставини, на місце події виїхало 5 пожежних машин та представники влади.

217ff0ea4d2788426eb927ff87c78ab0

Причина загоряння наразі невідома. Як повідомила особа, що представилася адвокатом власника об’єкту, у будівлі проводилися ремонтні роботи з метою переведення її у житлове приміщення для подальшого облаштування квартир. У той же час, як запевнила жінка, займання не могло статися через коротке замикання, оскільки всі комунікації – газ, вода, світло – давно відключені від мережі. Усе, що встигли виявити до появи адвоката, – у приміщенні знаходилися болгарки та кисневі балони.

Які саме роботи могли проводитися у нежитловому, відімкненому від електромережі та інших комунікацій приміщенні – невідомо. Так само загадкою залишається й те, як збиралися викорисовувати даний об’єкт. На всі питання людина, яка назвалася адвокатом, відповідати відмовилася. Більше того, категорично заборонила журналістам і представникам влади (у тому числі, начальнику відділу НС) перебувати на території об’єкту.

Конотопчани сподіваються, що на ці питання громада міста незабаром отримає вичерпні відповіді від правоохоронців.

Джерело 05447