У Лебедині рятувальники витягли з вогню двох людей

Учора, 27 травня, о 09:46 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в 5-поверховому житловому будинку міста Лебедин. Загоряння сталося в квартирі на третьому поверсі, сильне задимлення поширилося на верхні поверхи під’їзду.

За допомогою висувної драбини рятувальники потрапили на балкон, де перебувала господарка палаючого помешкання. Спускатися драбиною, через висоту, 80-річна жінка відмовилася. Тому рятувальники одягли на потерпілу маску від додаткового захисного апарату і сходовою клітиною швидко вивели її на вулицю.

Один із жителів будинку повідомив, що до нього зателефонував з благанням про допомогу 24-річний товариш, котрий також мешкає у цьому під’їзді на п’ятому поверсі. Його квартира опинилася в зоні задимлення. Не гаючи часу, командир відділення, старший прапорщик служби цивільного захисту Сергій Павловський швидко піднявся на 5-й поверх. За допомогою свого захисного апарату, маску від якого Сергій одягнув на хлопця, рятувальник вивів потерпілого на вулицю. Медпрацівники на місці надали необхідну допомогу врятованим людям. Від госпіталізації вони відмовилися.

О 09:52 вдалося локалізувати пожежу, а о 10:48 – повністю її ліквідувати. До гасіння залучалося 2 одиниці спецтехніки та 7 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Причина пожежі з’ясовується.