У рамках боротьби з африканською чумою в Шостці “не повезло” поки що двом поросятам

Робота з ліквідації спалаху африканської чуми свиней, виявленої в одному з приватних господарств Шостки, триває. За інформацією в.о. начальника міського управління Держпродспоживслужби Надії Романченко, ведеться робота з перепису свинопоголів’я, що тримається на приватних подвір’ях.

“Уже пройдено 4 тис. дворів, отримано 2066 розписок про те, що свині відсутні. Одна людина добровільно здала 2 порося вагою по 20 кг кожен, які були вбиті й спалені. За 1266 адресами нам не відчинили двері. Звертаюся до мешканців міста з проханням посприяти в проведенні цієї роботи, адже чим швидше вона буде зроблена, тим раніше будуть зняті карантинні обмеження”, – сказала Надія Романченко.

Шосткинцям рекомендують не чекати приходу комісії, а самостійно звертатися до Держпродспоживслужби, до вуличкому і повідомляти про наявність або відсутність свиней на подвір’ї.

На підприємстві, де була виявлена ??африканська чума, за словами Надії Романченко, проводиться дезінфекція: у приміщеннях зірвані дерев’яні підлоги, перегородки, які будуть вивезені й спалені.

На в’їздах-виїздах із Шостки продовжують роботу санітарні блок-пости. Чергування ведеться у дві зміни.

Джерело: shostka.info