У Шостці ліквідували масштабну пожежу

22 лютого о 21:36 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу споруди по вул. Гагаріна у Шостці. Виявили пожежу місцеві мешканці, коли вогонь вже поширився на значну площу.

Вже за 6 хвилин на місце виклику прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини. Горіла споруда, у якій розташована сушильна камера деревини та навісу, де зберігалися пиломатеріали. Ускладнювали ситуацію велике пожежне навантаження у вигляді близько 20 куб. м пиломатеріалів та дія високої температури.

На гасіння рятувальники залучили додаткові сили і засоби 7-ї та 8-ї державних пожежно-рятувальних частин. Приборкання пожежі потребувало значної кількості води, тому для забезпечення безперебійної подачі води на гасіння довелося прокладати магістральну рукавну лінію від найближчого пожежного гідранту, що знаходився на відстані 200 м від осередку горіння.

О 22:50 рятувальникам вдалося локалізувати загоряння, зупинивши поширення полум’я на 20 куб. м лісоматеріалів та запобігши знищенню вогнем розташованих поруч двох будівель загальною площею 138 та 600 кв. м. Для повного приборкання загоряння вогнеборцям довелося проводити розбір конструкцій для виявлення та проливки водою прихованих осередків горіння. О 02:53, використавши близько 32 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося 13 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Причину та обставини пожежі з’ясовують правоохоронці.