У Шостці розшукують зниклого чоловіка

Розшукуваний, 65-річний житель Шостки Остапчук Василь Сергійович, пішов з дому 29 травня, і до цього часу його місцеперебування залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати зниклого пенсіонера, і розраховує на допомогу небайдужих громадян.

Про безвісти зниклого чоловіка, який зловживає спиртними напоями, в поліцію повідомила його донька. Вона розповіла, що 29 травня 2019 року батько пішов з дому і не повернувся. Місце його перебування залишається невідомим, а телефону він взагалі не має.
На розшук безвісти зниклого зорієнтований особовий склад Шосткинського відділу поліції. Відповідне орієнтування, з описом зовнішності та фотокарткою, розіслане у всі відділи та відділення поліції Сумщини. Правоохоронці перевіряють місця можливого знаходження чоловіка, опитують його друзів та родичів.
На вигляд розшукуваному 55-60 років, зростом 155-160 см, середньої статури. Має сиве волосся, світлі очі та носить вуса.
Був вдягнений у світлу сорочку з коротким рукавом та темні штани.
Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Остапчука Василя Сергійовича, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою: вулиця Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».