У Сумах 9-річний хлопчик отруївся побутовим розчинником: дитина в реанімації

За останні декілька днів до лікарні з отруєнням медикаментами та побутовою хімією потрапило троє дітей. Працівники поліції проводять перевірку та закликають батьків організувати безпечні умови для життя і здоров’я малолітніх дітей.

У Сумах до реанімаційного відділення міської дитячої лікарні з отруєнням побутовим розчинником потрапив 9-річний хлопчик. За подібних обставин потрапила до шосткинської лікарні 5-річна дівчинка. Ще одна дитина, 3-річна жителька Сумського району, потрапила до Сумської обласної дитячої лікарні з отруєнням медикаментами – малеча дотягнулася до залишених без нагляду пігулок.

За кожним з цих фактів  працівники поліції проводять відповідні перевірки, встановлюючи причини та обставини нещасних випадків, та застерігають батьків бути більш уважними до побутової безпеки маленьких дослідників.

Пам‘ятайте, що медикаменти, побутова хімія, елементи живлення, гострі та ріжучі речі  мають зберігатися у недоступних для дитини місцях. Закрийте спеціальними заглушками розетки, і за жодних обставин не залишайте на столі, куди може дотягнутися рука дитини, посуд з гарячими напоями або з кропом. Намагайтеся ані на хвилину не випускати малолітню дитину з поля свого зору, будьте уважні та передбачливі, – і нехай ваші діти ростуть здоровими та щасливими!