У Сумах чоловік за кермом пив пиво на очах у патрульних

У Сумах на вулиці Баранівській під час патрулювання поліцейські звернули увагу на автомобіль ГАЗ, що рухався з порушенням ПДР. Зупинивши авто, з’ясували, що у керманича немає відповідних документів для керування автомобілем, натомість у нього були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння.

А далі почалося і взагалі неймовірне: після того, як поліцейські запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, громадянин дістав пляшку з пивом та почав його пити. Проходити огляд при цьому він відмовився.
Патрульні винесли  водієві постанову за ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП, а також склали протокол за ч.4 ст.130 (вживання водієм транспортного засобу алкоголю після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного сп‘яніння) КУпАП.
Відповідальність за ч.4 ст.130 КУпАП передбачає накладення штрафу у 20400 гривень або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки.
Шановні водії, не сідайте за кермо напідпитку, адже Ви становите загрозу не лише собі, а й іншим учасникам дорожнього руху!