У Сумах госпіталізували чоловіка, якому на голову впала гілка

Сьогодні, 23 травня, під час апаратної наради в мерії начальник відділу «15-80» Валерій Марюхна повідомив про наслідки весняного урагану.
За його словами, минулого тижня через пориви сильного вітру, дощ і грозу в обласному центрі впали 9 дерев. Ними займалися спільно з житловими організаціями. Уже зібрано 7 дерев. Ще 2 залишилися – їх, за словами начальника, вивезуть сьогодні.

Були і постраждалі від стихії люди. За повідомленням Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, 20 травня до нейрохірургічного відділення обласної клінічної лікарні Сум госпіталізовано місцевого жителя з травмами різного ступеню тяжкості. За попередніми даними, чоловік постраждав внаслідок падіння на нього гілки.

Крім того, 20-21 травня, внаслідок ускладнення погодних умов сталося тимчасове аварійне відключення від електропостачання 19 населених пунктів у Конотопському, Білопільському, Недригайлівському, Великописарівському районах та 2 населених пунктів – частково, у тому числі смт Велика Писарівка. У ці ж дні електропостачання було відновлено.