У Сумах на вулиці Героїв Крут майже одночасно сталося дві ДТП

На тому ж місці, в той же час. Саме так можна охарактеризувати ситуацію, що сталася в Сумах учора, 8 липня: на вулиці Героїв Крут майже одночасно відбулося дві автомобільних аварії.
Близько 13.20 36-річний водій автомобіля Chevrolet Niva, не дотримавшись безпечної швидкості та дистанції, допустив наїзд на автомобіль Renault Logan. Надалі Renault Logan, за інерцією, наїхав на автомобіль Audi, який знаходився попереду. Унаслідок ДТП ніхто не постраждав, а транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Поліцейські оформили матеріали ДТП та склали на водія транспортного засобу Chevrolet Niva адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
І вже за 10 хвилин – близько 13.30, 41-річна водійка автомобіля Mitsubishi Space Star, не дотримавшись безпечної швидкості та дистанції, допустила зіткнення з автомобілем Opel Astra. Транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
Інспектори оформили матеріали ДТП, а також склали на водійку автомобіля Mitsubishi Space Star адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), а на водія Opel Astra адмінматеріал за ст. 126 (Керування без відповідних документів) КУпАП.