У Сумах обстріляли автівки протестуючих із площі Незалежності

Про це сьогодні опівночі у Фейсбуці повідомив колишній директор міського департаменту інфраструктури Євген Дамов. За його словами, невідомі особи розбили вікно в житловому будинку по вул. Соборній, 19 і почали стріляти по припаркованим автівкам активістів, які знаходяться на площі Незалежності.

“5 минут назад в районе Соборной 19 неизвестные лица разбили окно в жилом доме и стреляли предположительно из пневматического оружия по лобовым стеклам припаркованых авто активистов, которые находяться на площади. Спасибо полиции за быстроту реагирования… Стреляли в лобовые стекла в водительскую сторону. Со стороны акрополя. Полиция ищет авто на котором они уехали”, – написав Євген Дамов.

На думку директора ліквідованого департаменту містобудування та земельних відносин Анатолія Жука, шукати злодіїв доведеться недовго, адже вони діяли прямо під камерами відеоспостереження. “Тупость зашкаливает. Машины горе-разбойников подъехали под камеры наблюдения в нижней части парковки. Я думаю разрешение в камерах позволит рассмотреть номерные знаки. Будем посмотреть”, – зазначив Жук.

Нагадаємо, працівники департаменту містобудування і земельних відносин 4-й день відстоюють, на їхню думку, незаконно ліквідовану установу і захищають свої права у наметах на площі Незалежності.