У Сумах поліція затримала чоловіка, який стріляв по вікнах будинку й кинув вибухівку

Небезпечні розваги для 32-річного сумчанина завершилися кримінальною відповідальністю. Працівники поліції вже затримали чоловіка та відкрили відносно нього кримінальне провадження, повідомляє сайт поліції Сумщини.

У Сумах поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у хуліганстві. За версією сусідів, він стріляв по вікнах будинку навпроти своєї квартири та викинув з балкона пакет, що вибухнув.

Вчора до поліції надійшло повідомлення від жителя обласного центру про те, що його сусід стріляє по вікнах сусіднього будинку та викинув з балкона пакет з невідомим вмістом, після чого стався вибух.

Біля будинку правоохоронці знайшли залишки предмету, схожого на петарду. Правоохоронці піднялися до квартири, на яку вказали очевидці, і їм відкрив 32-річний чоловік. У його квартирі слідчі знайшли пневматичні гвинтівки, піротехнічні вироби, ножі.

Наразі чоловіка затримали та вікрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 “Хуліганство” Кримінального кодексу України. Якщо вину чоловіка доведуть, то йому загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.