У Сумах в будинку на Охтирській замість газу пішла вода

4

Вода замість газу пішла з газопроводу у мешканців багатоповерхівки на вулиці Охтирській, 3 після того, як їх сусід самотужки встановив нову газову колонку та при підключенні переплутав труби газопроводу та водопроводу.

Мешканці 48 квартир уже більше тижня сидять без газу. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Сумигаз».

«Один із мешканців будинку вирішив власноруч замінити стару газову колонку на нову. Чоловік переоцінив своє вміння, переплутав шланги, підключивши газову систему багатоквартирного будинку до водопровідної. Після чого до газової мережі потрапила вода. У результаті залиті газові прилади споживачів та виведені з ладу прилади обліку газу. На сьогодні аварійно-відновлювальні роботи тривають. У всіх 48 абонентів лічильники газу зняті для перевірки працездатності», – зазначив головний інженер ПАТ «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

В компанії зазначають, що функціонування будинкової мережі буде відновлено лише тоді, коли будуть злиті всі залишки води із газової системи будинку. Винуватця аварійної ситуації чекає штраф та компенсація завданих збитків як сусідам, так і газорозподільній компанії.