У Сумах завершилось досудове слідство у справі загибелі жінки під час пожежі

У Сумах завершено розслідування та направлено до суду кримінальне провадження щодо порушення вимог пожежної безпеки, що призвело до загибелі людини.
Слідство проводилося слідчими Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Нагадаємо, що у Сумах на вул. Герцена, 4 листопада 2021 року близько 17.30 виникла масштабна пожежа у двоповерховій будівлі. Встановлено, що на першому поверсі прибудованого до будинку приміщення була сауна, на другому поверсі – кабінети для надання косметичних послуг. У одному з таких кабінетів другого поверху перебувала 30-річна жінка, яка загинула внаслідок отруєння чадним газом.

Саме порушення власником домоволодіння встановлених законодавством вимог пожежної безпеки призвели до загоряння будівлі та загибелі людини. Наразі вже відбулось підготовче засідання, справу призначено до розгляду по суті.
Окружною прокуратурою міста Суми затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 72-річного чоловіка, порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки яким призвели до загибелі жінки (ч. 2 ст. 270 КК України), повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.