У таборі на Прикарпатті масове отруєння: серед постраждалих дітей є сумчани

На Прикарпатті, станом на 6 годину ранку 23 липня, до Яремчанської лікарні госпіталізовані восьмеро дітей із діагнозом «гострий гастроентероколіт», ще восьмеро дітей з таким діагнозом госпіталізували до Надвірнянської лікарні, повідомляє odindoma.sumy.ua. з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

«З 22.07.2021 р. по 23.07.2021 р. станом на 06.00 до Яремчанської ЦМЛ із попереднім діагнозом — «гострий гастроентероколіт» госпіталізовано 9 осіб, з них 8 дітей, також до Надвірнянської дитячої лікарні з попереднім діагнозом — «гострий гастроентероколіт» госпіталізовано ще 8 дітей», — повідомляє управління ОДА.

Загалом до медичних закладів госпіталізовано 17 осіб, з них 16 — діти, які відпочивали в готелі «Таємниці Карпат» в селі Яблуниця Надвірнянського району. Стан осіб середньої важкості. Обставини отруєння уточнюють.

Як повідомляло агентство, учора поліція відкрила кримінальне провадження за фактом отруєння 9 осіб, які відпочивали у спортивному таборі в Яблуниці. Серед госпіталізованих було 8 дітей.

У спортивний табір в Яблуницю 17 липня приїхали 243 дитини віком від 6 до 16 років, а також дорослі — 22 батьків та 11 тренерів. Йдеться про жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької і Київської областей.

Журналісти поспілкувалися з одним із батьків, який повідомив, що отруєння почалося 21 липня, але вчора це стало масово.

«У спортивному таборі діти були зі своїм тренером. Там були не тільки сумчани, а й діти -спортсмени з різних регіонів. Наскільки нам відомо, тренери теж опинилися в лікарні.

Керівництво міста Суми пообіцяло посприяти, щоб наших дітей, тих, кому зараз стало легше, оперативно доставили в Суми. А частина батьків чергують поруч з дітьми там в лікарні», — розповів сумчанин Олег.