В ОХТИРСЬКІЙ ШКОЛІ № 5 ЧЕРЕЗ НЕВІДОМИЙ ЗАПАХ ТИМЧАСОВО ПРИПИНИЛИ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

27 квітня у зв’язку з виявленням запаху невідомого походження у підвалі та трьох навчальних кабінетах охтирської школи №5 було прийнято рішення про тимчасове припинення навчально-виховного процесу в закладі.

Для з’ясування причин задіяли відповідні служби спеціалістів. Фахівцями санітарно-гігієнічної лабораторії Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський  ОЛЦ ДСЕСУ» проведені дослідження проб повітря в приміщеннях школи.

Так, екпрес-методом (прибором УГ-2) на наявність сернистого ангідриду, фенолу, оксиду вуглецю, аміаку в підвальному приміщенні та класних кімнатах, шкідливі речовини в повітрі не виявлені; фотометричним методом (приборами «Тайфун», КФК, барометром-анероідом) на наявність діоксиду азоту, формальдегіду в підвальному приміщенні та класних кімнатах, шкідливі речовини в повітрі теж не виявлені.

Після обстеження службами МНС прилеглої до школи території, підвального приміщення та приміщення закладу слідів задимлення, тління та горіння не виявлено.

У результаті обстеження спеціальним обладнанням вентиляційних шахт сторонніх предметів не виявлено.

Ситуація знаходиться під постійним контролем. З 28 квітня навчально-виховний процес відновлюється, повідомили у мерії Охтирки.