В Охтирці жінка провалилася під кригу посеред річки

20 лютого о 18:16 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги по вул. Парковій в Охтирці. Телефонували випадкові перехожі, яка побачили на середині р. Охтирка жінку, яка провалилася у ополонку.

На щастя, водойма не глибока, проте літня жінка по груди була у крижаній воді і сильно замерзла. Безпосередньо потрапити до місця провалу було неможливо, оскільки від берега з обох боків водойми майже 1,5 м крижаного покриву вже не було.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій кинули жінці рятувальний круг, за допомогою якого мотузкою її вдалося витягнути з ополонки. Проте вже на поверхні криги постраждала відпустила руки і намагалася підвестися. Рятувальники закликали її у жодному разі цього не робити, щоб знову не провалитися у ополонку. Жінці знову перекинули круг і витягли на берег та негайно відвели до карети «швидкої». Після надання необхідної допомоги постраждалу, 1967 р.н. медпрацівники терміново доправили до лікарні.

Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям! У жодному разі не виходити на водойми, крижаний покрив яких через тривалу відлигу втратив свою міцність та став вкрай небезпечним!