В Україні заборонили ліки, що спричинили смерть семирічного сумського хлопчика

medium
У рамках кримінального провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило 9 серпня 2016 року смерть семирічного хлопчика, процесуальним керівником до проведення слідчих заходів залучено державну службу лікарських засобів в Сумській області.

У даний час Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками видано розпорядження про тимчасову заборону реалізації чотирьох лікарських засобів відповідної серії та виробника, які вводилися дитині. Заборона діє по всій території України до з’ясування всіх обставин виробництва.

Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко, згідно лікарського свідоцтва, попередня причина смерті дитини – гостра серцево-судинна недостатність, анафілактичний шок. Остаточний висновок буде наданий після проведення судово-медичної експертизи.

Наразі досудове розслідування триває, з метою повного і об’єктивного розслідування проводяться першочергові слідчі дії, призначені всі необхідні експертизи, родичам хлопчика роз’яснено порядок призначення додаткової судово-медичної експертизи, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Джерело: Данкор