Вибухи на складі боєприпасів у Калинівці: у місті евакуювали вже понад 30 тисяч людей

7

Учора, 26 вересня, близько 22:00, біля Калинівки на Вінничині почалися дуже потужні вибухи боєприпасів на військовому складі Міністерства оборони, який називають одним із найбільших в Україні. Вибухають танкові боєприпаси, передає ТСН.

Із міста Калинівка та прилеглих сіл Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка евакуювали вже понад 30 тисяч осіб. Про це повідомили у Twitter МВС.

Натепер є дані про двох травмованих. Одну жінку відкинуло вибуховою хвилею, коли вона вибігла з будинку. У неї забій хребта.

Що стало причиною вибухів на арсеналі, наразі невідомо. Безпосередньо перед вибухами СБУ оголосило про контрдиверсійну операцію.

У місті близько 3 тисяч поліцейських Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської та Чернівецької областей забезпечують безпеку людей, проводиться евакуація населення.

Вінниця, де мешкають 360 тисяч людей, – поза зоною ураження. Принаймні, так запевнив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він приїхав до Вінниці уночі. В обласному центрі розгорнули штаб із ліквідації надзвичайної ситуації.