ВНОЧІ ЗАГОРІВСЯ СУМСЬКИЙ ПОТЯГ ІЗ ПАСАЖИРАМИ

Учора, 19 липня, близько 23:00 в районі залізничної станції Ніжин загорівся пасажирський потяг «Київ-Шостка». Про це повідомили очевидці події.

За словами пасажирів, які ще не встигли заснути, тривогу викликала підозріло довга зупинка. Далі став помітним і дим з одного із вагонів, який дав зрозуміти, що сталася пожежа.

Очевидці говорять: найбільше здивувала поведінка провідників. Жодного повідомлення про можливу небезпеку чи пояснення причин зупинки не послідувало. На всі питання пасажирів персонал потягу лише огризався. Частину людей із задимленого вагону пересадили до іншого, деяких, хто встиг, – до сусіднього потягу «Київ-Костянтинівка».

Врешті-решт проблемний вагон відчепили, але ті, хто залишився в потязі, у підсумку запізнилися на кілька годин. При цьому тим, хто не встиг на пересадку, довелося в прямому сенсі вибивати собі нові квитки, аби доїхати до місця призначення: керівники станцій та провідниці вели себе нахабно і не поспішали допомагати пасажирам. Не давали і книгу скарг, говорять очевидці.

На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав, якщо не враховувати купу потрачених нервів та часу. Але вже ця надзвичайна подія яскраво продемонструвала, що наші залізничники зовсім не пристосовані до позаштатних ситуацій. Не говорячи вже про те, якби, не дай Бог, сталася спроба теракту чи виникла необхідність терміново евакуювати людей. Очевидно, зміна керівництва «Укрзалізниці» і польський досвід в особі нового очільника Войцеха Бальчуна ніяк не наблизили наш «рельсовий» сервіс до європейського.