В’їхав у стовп і “відсвяткував” це при патрульних

Вночі, патрулюючи проспект Курський, інспектори виявили ДТП — водій, керуючи автомобілем ЗАЗ Lanos, допустив наїзд на електроопору.

Патрульні негайно ж зупинилися та направилися до автівки. У транспортному засобі перебував один водій без жодних тілесних ушкоджень. Тільки-но інспектори почали з ним говорити, як громадянин узяв пляшку, як потім з’ясувалося, з алкогольним напоєм, та почав пити прямісінько на очах охоронців порядку. На зауваження він відреагував досить спокійно: «А що мені робити? Ми всі вживаємо спиртні напої. До того ж, я при вас це роблю». Ось така коротка розмова.

Надалі 49-річний чоловік пройшов огляд на стан сп’яніння, який виявився позитивним — 1, 46 проміле, що у понад 7 разів перевищувало допустиму норму.

Інспектори оформили на нього адміністративні матеріали за ст. 124 (вчинення ДТП) КУпАП, ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП та ч. 4 ст. 130 (вживання спиртних напоїв водієм транспортного засобу після ДТП за його участю алкоголю) КУпАП.

https://www.facebook.com/sumypolice/videos/2273975466200457/