За минуту дому вогнеборці 5 разів боролися з вогнем в житлових будинках

Впродовж минулої доби вогнеборці Сумщини 5 разів ліквідовували загоряння житлових будинках, які виникали в Шосткинському, Сумському, Роменському районах та в м. Глухів.

Так, 23 грудня о 02:46, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Центральна в с. Іващенкове, Шосткинського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим та полум’я з – під покрівлі будівлі. На місце події було направлено відділення чергового караулу 10 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Береза та Слоут.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю і перекриття на площі до 22, стіни на площі до 45 кв. м та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на два поруч розташованих житлових будинки. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 900 метрів від осередку горіння.

О 04:00 загоряння локалізували, а о 07:00 – витративши на гасіння майже 20 тонн води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було задіяно 1 одиницю спеціальної техніки та 5 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 2 автомобіля та 2 працівника місцевих пожежних команд сіл Береза та Слоут.

Головне управління Державної служби України

з надзвичайних ситуацій у Сумській області