Жінку, яку розшукували на Сумщині, знайшли мертвою

Дві доби тривали пошуки безвісти зниклої 79-річної жительки села Шатрище, на які були задіяні поліцейські зі службовими собаками, прикордонники, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій та місцеве населення. На жаль, жінку знайшли мертвою.

Нагадаємо, що 79-річна жителька села Шатрище пішла з дому в обід 23 липня і назад не повернулася. На її розшук були задіяні співробітники поліції Ямполя, Глухова та Шостки. До пошуків літньої жінки також долучили кінологів зі службовими собаками, співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників та місцеве населення. Інформація про розшук безвісти  зниклої була розміщена в місцевих та обласних засобах масової інформації. Громадяни, які були задіяні в пошуках, прочісували околиці села, поля та найближчі лісові масиви. Для важкопрохідних місць та берегу річки задіяли квадрокоптер.

На жаль, 25 липня стареньку знайшли мертвою у річці. Наразі тіло жінки направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Триває перевірка.