Житель Липоводолинського району ледь не підірвався на городі

На Сумщині протягом останніх трьох днів працівники поліції зареєстрували 6 випадків, пов’язаних з виявленням боєприпасів часів Другої світової війни. Жителі Липоводолинського, Тростянецького, Краснопільського, Охтирського та Лебединського районів знаходили бойові гранати та артилерійські снаряди.

Першу інформацію отримали працівники поліції Липоводолинского відділення. До них зателефонував 55-річний житель району, який розповів, що на своєму городі знайшов бойову гранату часів Другої світової війни. На місце знахідки були направлені поліцейські до прибуття саперного підрозділу працівників з управління по надзвичайним ситуаціям. Після чого бойову гранату вивезли на полігон та підірвали.

Повідомлення про знайдені снаряди отримали і працівники поліції з Тростянеччини, Краснопільського, Охтирського районів та Лебедина. І якщо в Тростянецькому районі два артилерійські снаряди часів Другої світової знайшли у полі, в Лебедині вибухонебезпечну знахідку виявив 60-річний житель Сум у лісі поблизу «Лебединого озера» на відстані одного кілометру від житлових будинків. У Краснопільському та Охтирському районі снаряди жителі знаходили на відстані п’яти, трьох кілометрів від населеного пункту, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.