Житель Середина-Буди біля кордону з Росією знайшов 182 снаряди

Сьогодні, 9 червня, о 07:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення в місті Середина-Буда предметів схожих на боєприпаси у значній кількості.

На місце виклику прибули працівники підрозділів Держслужби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Держприкордонслужби та заступник міського голови.

Як було встановлено, на околиці міста, у районі парку відпочинку «Мірщина», під час земельних робіт місцевий житель натрапив на 182 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни. У 350 м від місця виявлення знаходиться житловий сектор, а у 100 м – державний кордон з Російською Федерацією.

За словами чоловіка, раніше під час пробіжки у парку він загубив коштовну обручку. Тому, за допомогою металошукача, намагався її знайти. У місці, де прилад показав наявність металу, він розкопав ділянку площею близько 1 кв. м, де на глибині 1 м знаходився арсенал боєприпасів.

На даний час місце виявлення боєприпасів взято під охорону працівниками поліції та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що дислокується у місті Ромни.