Тростянецька лікарня отримала ліжка з Німеччини

Тростянецька міська лікарня отримала 10 ліжок функціональних КФ-2 з 3-ма поворотними секціями з механічним регулюванням кута нахилу.

Благодійну допомогу на загальну суму 141 781 грн надало «Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine ГмбХ».

Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу громадам України у розширенні переліку адміністративних послуг і здійснюється в рамках проекту “Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ВМZ) і реалізується GIZ Ukraine.

Нові ліжка будуть встановлені в палатах хірургічного та інфекційного відділень. Вони слугуватимуть хворим, які тривалий час перебувають у постільному режимі. Особливо це потрібно пацієнтам після травм та операцій щоб забезпечити правильне положення в ліжку. Механічне керування дозволяє регулювати кути нахилу секцій для голови та ніг, а також відстань від підлоги до ложа.

Отримані медичні меблі забезпечать комфортні умови хворому, збережуть сили, а разом з ними – гарний настрій та якнайшвидше одужання.