Як підготуватися до лазерної епіляції

Є достатньо багато способів позбавитись від небажаного волосся на тілі. Серед них є лазерна епіляція. Під час процедури йде руйнування фолікулів, що дозволяє отримати неперевершений результат. До того ж така епіляція майже не викликає неприємних відчуттів. Шкіра залишається гладкою декілька місяців. Щоб отримати найкращий результат та запобігти негативним ускладненням, варто знати, як підготуватися до процедури.

Що це таке

Є багато різних апаратів для епіляції (придбати їх можна на https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-proceduram/lazernaya-epilyaciya/), та всі вони дають наступні переваги:

  • Немає болю;
  • Ефект зберігається надовго;
  • Немає подразнень то пошкодження шкіри.

Лазерну епіляцію рекомендують робити тим, хто досяг повноліття. Процедура підходить для людей в яких від природи колір волосся від світло-русого до темного. Але на більш темному волоссі результат кращій.  Метод полягає в тому, що лазер руйнує фолікул. Апарат генерує промінь, який вступає в контакт з пігментом, що міститься у волоссі. Далі стрижень та коріння нагріваються, що призводить до руйнування останнього. У підсумку волосся на деякий час (доволі довгий) перестає рости.

Підготовка до процедури

Варто знати, що не всім можна робити лазерну епіляцію. Ознайомитись з протипоказаннями можна на https://medicalaser.com.ua/blog/omolozhenie-kozhi/protivopokazanija-k-lazernoj-epiljatsii-komu-i-kogda-nelzja-delat-epiljatsiju-lazerom/. Якщо ж ніяких перешкод для лазерної епіляції нема, то перш ніж йти до салону краси на процедуру, варто проконсультуватися у спеціаліста. Він детально пояснить, що треба робити. Загалом рекомендації однакові. Спеціалісти радять готуватися до епіляції заздалегідь:

  • За 6 тижнів до процедуру не можна засмагати, якщо це літній час, то треба користуватися захисним кремом. Не можна ходити в солярій;
  • За місяць забороняється робити епіляцію, шугаринг та ваксинг. Якщо треба позбутися волосся, то можна застосовувати станок для гоління;
  • За два тижні слід відмовитись від деяких ліків: протимікробні, гормональні та антибактеріальні. Справа в тому, що ці препарати накопичуються в шкірі (як і в інших тканинах). Від лазеру вони можуть нагрітись та спровокувати непередбачувану реакцію. Це може бути гіперпігментація, подразнення та зниження ефективності лазеру;
  • За три дні до процедури не можна видаляти волосся навіть за допомогою бритви. Це потрібно, щоб стрижень трохи підріс, що необхідно для лазерної епіляції. Але і надто довге волосся – це погано, бо воно стане причиною дискомфорту під час процедури;
  • Безпосередньо перед епіляцію слід прийняти душ без застосування мила та інших засобів гігієни. Після водних процедур не можна наносити дезодорант, крем, гель тощо.

Рекомендації за окремими зонами

В зоні бікіні дуже ніжна та тонка шкіра, саме тому радять використовувати для неї лазерну епіляцію. Щоб підготуватися до процедури, варто дотримуватись всіх правил з попереднього розділу. Окрім цього у випадку перенесеного геніального герпесу варто пропити противірусний препарат за два тижні. Його слід приймати ще тиждень після епіляції.

Щоб зменшити ризики дискомфорту, косметологи не радять робити процедуру під час менструації. В цей час у жінок підвищується чутливість шкіри.

Збираючись на епіляцію обличчя в день процедури треба відмовитись від доглядової та декоративної косметики. Треба добре вмиватися, щоб шкіра була чистою. Також перед процедурою заборонено пілінг та різноманітні кислотні маски.

До епіляції ніг варто починати готуватись за півроку. Саме з цього часу забороняється висмикувати волосся. Гоління заборонено за чотири дні.