Депутат Рябенков: 4-у сумську лікарню роками перетворюють на гетто

Депутат Сумської міської ради Олексій Рябенков відслідкував “гетто в динаміці”, порівнявши за останні 5 років матеріальне забезпеченння першої міської лікарні, яка обслуговує 50 тисяч жителів, і четвертої, у якій отримують медпослуги 56 тисяч сумчан.

“а теперь внимание освоение бюджетных средств за последние 5 лет! Медицинское оборудование: 1-я больница – 8,3 миллиона гривен, 4-я больница- 1,1 миллиона гривен! Капитальные ремонты: 1-я больница -2,9 миллиона гривен, 4-я больница-1,3 миллиона гривен.
При 10% превышении численности жителей 4-я больница получила, и мы с Вами жители Ковпаковского района, в 8 раз (ВОСЕМЬ РАЗ) меньше средств на оборудование и более 2 раз меньше средств на капитальные ремонты” – написав народний обранець на своїй сторінці у Фейсбук.

Депутат наголосив, що як член комісії з ситуації, що склалася у 4-й лікарні, буде вимагати відповідальності посадовців цієї установи. Невідкладними кроками бачить такі: по-перше, звільнення головного лікаря, по-друге, створення керівництвом відділу охорони здоров’я пропозицій щодо реформування лікарні, по-третє, приведення формування бюджету до відповідності критеріїв і повноважень.

“Бессистемность в управлении по всей вертикали порождает хаос и необъяснимые проблемы для жителей”, – резюмував Рябенков.