Електронна реєстратура в сумських лікарнях може з’явитися вже у червні

Минулого тижня в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що процес впровадження в міських поліклініках програми «Електронна реєстратура» виходить на фінішну пряму.

Відділ вивчив пропозиції декількох фірм з Харкова, Вінниці та Полтави та обрав фірму, яка пропонує пакет послуг, що найбільш відповідає вимогам сумських медустанов.
“Ми отримали пробну версію програми і випробували її на практиці. У цілому вона отримала позитивні відгуки, але є деякі моменти, які потребують доопрацювання. Цим зараз і займається фірма. Крім того, вона розробляє додатковий пакет послуг «Медицина плюс страхова медицина», який буде презентовано в кінці травня або на початку червня, після чого ми зможемо остаточно визначитися з необхідним пакетом послуг”, – розповіла Олена Чумаченко.
Вона додала, що вже визначили, скільки робочих місць для медперсоналу знадобиться для введення «Електронної реєстратури», а після всіх доопрацювань можна буде говорити про обсяг фінансування, який знадобиться для впровадження цієї програми. Якщо все піде, як заплановано, то програма запрацює вже у червні.

Джерело: Ваш Шанс