Харчові добавки з антиоксидантами діють не так, як ви очікуєте

Нове дослідження показує, що мега-популярні харчові добавки з антиоксидантами можуть значно прискорювати вікові процеси, збільшуючи ризик передчасної смерті.

Переважна більшість дорослих жителів США приймають будь-які харчові добавки з вітамінами для збереження стабільної роботи імунної системи, моложавості шкіри і високого рівня енергії. Однак дослідження показало, що постійне постачання організму хімічними речовинами може відключити реакцію на стресові стани.

А це означає, що імунітет занадто довіриться харчовим добавкам і перестане працювати самостійно. Організм людини стане більш вразливим перед раком і хворобами серця.

Автори дослідження з Китайської академії наук закликають молодих людей перестати приймати харчові добавки з антиоксидантами на зразок вітаміну С і поліфенолів. Раніше та ж група дослідників довела, що у справі підвищення імунних функцій організму ці добавки з антиоксидантами не приносять майже ніякої користі.

Наш організм має вбудовану систему по боротьбі з окислювальним стресом, вплив якої з віком слабшає, що робить нас більш вразливими перед різного роду недугами і інфекціями, а також перед віковими процесами. Для того, щоб перешкодити цьому, необхідно підтримувати життєздатність системи за допомогою правильного харчування і фізичних навантажень. Харчові добавки з антиоксидантами остаточно вимикають означену систему, що і підвищує ризик розвитку небезпечних хвороб, а також передчасної смерті.

Джерело: healthystyle.info