ЛІКАРІ СУМЩИНИ ПОГРОЖУЮТЬ МЕДИЧНИМ МАЙДАНОМ

Головний лікар Сумської центральної райлікарні Володимир Поцелуєв виклав у Фейсбуці відкрите звернення, в якому називає свавіллям усе, що вібувається навколо медзакладу.

За його словами, поліцейські, які арештували майно лікарні та проводять обшуки, не дають нормально працювати, що врешті-решт може призвести до непоправних втрат, у тому числі людських.

Для проведення слідства, говорить він, полісмени вимагають таку кількість документів і техніки, що веде до повної зупинки роботи. Поцелуєв упевнений: це ніщо інше, як політичні чистки.

“Навіщо правоохоронцям така кількість документів – сміливо припускаю, щоб потім мати можливість будь-якого працівника лікарні піддати тоталітарним переслідуванням, щоб залякати медперсонал, щоб повністю паралізувати роботу нашого закладу. Годі й гадати, що такі дії рано чи пізно можуть призвести до летальних наслідків. Адже для того, щоб по суті розв’язати питання із закупівлею обладнання, достатньо просто звіритися із нашими платіжками і цінами на ринку – тим паче, що це вже зробили в судовій експертизі!
Хто зацікавлений у такій ситуації – переконаний, що це ті люди, які хочуть дестабілізувати ситуцію в нашій державі і Сумщині зокрема. Ви подивіться, що зараз відбувається в сумській медицині, подивіться, як роменські лікарі вже збираються йти на Київ, щоб відстояти свої інтереси!!!”, – пише головний лікар.

Він наголосив: якщо такі дії будуть продовжуватися і далі, то скоро на українців чекає ще один Майдан, але вже медичний. “Сумщина завжди була в епіцентрі всіх політичних здвигів. Ми всі добре пам’ятаємо студентський Майдан. Схоже, скоро на нас чекає ще один – медичний. Якщо політичні чистки припинені не будуть, змушені будемо відстоювати свої лікарські права іншими доступними законними способами! Досить вже над нами знущатися!”, – заявив Володимир Поцелуєв.

Нагадаємо, самі медпрацівники підозрюють, що причиною таких обшуків є політичні «розбірки», адже керівник ЦРЛ є членом ВО «Батьківщина». Як відомо, останнім часом між БЮТ та міністром МВС Аваковим – украй напружені стосунки, які можуть тягнути за собою наслідки не лише в столиці, а й у регіонах.