На ремонт дитячої лікарні Святої Зінаїди з бюджету Сум виділено 2, 6 млн грн

Міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди отримує надходження з казни обласного центру для покращення матеріально-технічного стану. Як повідомляє інформаційний портал Сумської міської ради, для виконання капітальних ремонтів у закладі в поточному році з бюджету виділено 2,6 млн грн.

Уже закінчено роботи в неврологічному відділенні для дітей з ураженням центральної нервової систем з порушенням функцій опорно-рухового апарату. Ремонт, на який спрмували 540 тис. грн, почали торік, а у 2016 році продовжили.

Нині тривають роботи з капітального ремонту інфекційного боксованого відділення № 2 стаціонару по вул. Троїцькій, розпочато капітальний ремонт приміщень дитячої поліклініки № 2 по вул. Д. Коротченка та готуються дозвільні документи на початок виконання робіт з капітального ремонту педіатричного відділення № 4 дитячої поліклініки № 2 по вул. Олександра Аніщенка.

Крім того, управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства виконується реконструкція педіатричного відділення стаціонару туберкульозного відділення, що знаходяться по вул. Троїцькій.

Паралельно з будівельними роботами здійснюється закупівля обладнання для лікарні. В кошторисі закладу на поточний рік передбачено 3,1 млн грн для придбання наркозно-дихальної апаратури та отоларингологічної установки. За результатами відкритих торгів укладено договір на постачання даного устаткування, надходження якого очікують вже у травні.

 

IMG_0499IMG_0490IMG_0164