Патологоанатоми Сумщини скаржаться на погані умови роботи

1459236297_dsc02532

Днями у патологоанатомічному бюро відбулася нарада “Підсумки діяльності патологоанатомічної служби області у 2015 році та визначення основних завдань на 2016 рік”. Захід провів начальник бюро Петро Попов, повідомляють в Управлінні охорони здоров’я Сумської ОДА.

Протягом минулого року службою області виконано 164,4 тис. досліджень, внаслідок чого близько 38,4 тис. хворих області отримали прижиттєву морфологічну діагностику захворювань. Це допомагає в уточненні діагнозу, особливо пухлин.

Лікарі-патологоанатоми області проводять також клініко-анатомічний аналіз результатів розтинів і контролюють лікувально-діагностичну роботу. За звітний період патологоанатоми області прийняли участь у підготовці та проведенні 77 клініко-патологоанатомічних конференцій і 240 лікарсько-контрольних комісій.

Поряд з цим, говорять вони, є проблема з матеріально–технічним забезпеченням служби: усі приміщення патологоанатомічних відділень потребують ремонту (крім Охтирського патологоанатомічного відділення, яке було введено в дію у 2012 році) та оновлення холодильного устаткування. До нормативного забезпечення по службі не вистачає секційних столів, каталок, мікроскопів, мікротомів, вагів медичних, секційних наборів.