Під час локдауну заклади культури зможуть працювати, якщо вакцинують персонал – МОЗ

Кінотеатри й інші заклади культурної сфери в Україні зможуть працювати під час наступного посилення карантину, але для цього їхній персонал повинен бути вакцинованим проти коронавірусу. А у відвідувачів повинні бути COVID-сертифікати.

Під час інтерв’ю у етері каналу “1+1”, міністр охорони здоров’я України зазначив, що у разі вакцинації працювати під час імовірного локдауну зможе персонал не тільки закладів освіти, а й інших сфер. Тільки у тому випадку відвідувачі теж будуть зобов’язані мати щеплення.

“Ми говоримо і про кінотеатри, дивимось культурні та масові заходи. Така практика є у світі… Я пропоную не чекати локдауну, а встати й піти до кабінету щеплення, до центру масової вакцинації та зробити щеплення, щоб в Україні не було локдауну,” – сказав Віктор Ляшко.

Раніше, головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, що влада не планує запроваджувати локдаун по всій країні, а надалі дотримуватиметься адаптивного карантину. Введення жорстких карантинних правил у МОЗ хочуть відтягнути на максимально віддалений термін.