По селах Недригайлівщини їздять пересувні лабораторії та стоматкабінети

Отримати кваліфіковану допомогу медиків мешканці найвід­даленіших куточків Недригайлівського району зможуть не покидаючи власного села.

За ініціативи депутата облради Віри Лаврик і за підтримки райдержадміністрації у районі вдруге безоплатно для людей працює автомобіль пересувної стоматології. Обласні лікарі вже побували у селах Беседівка, Гринівка, Маршали, Томашівка та Малі Будки.

Послуги лікування зубів надаються жителям тих населених пунктів, у яких немає стоматологічних кабінетів. Також дантисти планують побувати у Чемоданівці, Зеленому, Іваниці, Деркачівці та Козельному.

Крім того, з початку червня у районі 2 рази на місяць працюватиме й пересувна лабораторія з обласними спеціалістами. Жителі сіл матимуть змогу здати будь-які аналізи та зробити ультразвукове дослідження внутрішніх органів та щитовидної залози. Медичним автомобілем приїжджатимуть переважно ті фахівці, яких немає в районній лікарні, та пересувний флюорограф. Графік приїзду лікарів буде обговорений і погоджений з головним лікарем ЦПМСД. Прийом пацієнтів проводитиметься на базі амбулаторій, які обслуговують бі­льшу кількість населення, з менших сіл буде організований підвіз людей. Першою медики планують відвідати Тернівську селищну раду.