Санлікарі назвали найнебезпечніші дитячі табори Сумщини

29

ДУ «Сумський обласний лабораторний центр» оприлюднив результати обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Найбільше порушеннь санітарних норм зафіксували у таборах Конотопського району.

Зокрема, з 35 проб питної води 4 проби (11,4%) не відповідали вимогам ДСанПіНу (по 2 проби у заміському таборі «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК та на харчоблоці наметового табору (тематична зміни «Патріот – 1») на базі НВК с. Хижі Конотопського району).

З 42 проб готової їжі на калорійність, заниження фактичної калорійності від теоретичної виявлено в 1 пробі в II блюді обіду заміського табору «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК.

З 13 проб води з відкритих водойм на бактеріологічні дослідження, в 4 пробах (31%) виявлені відхилення від санітарно-гігієнічних норм, а саме: 2 проби з місця для купання заміського табору «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК (с. Новомутин Конотопського району, p. Сейм, заливши, індекс ЛКП більше 24000), по 1 пробі в с місць для купання заміських таборів «Космос» НГВУ «Охтирканафтогаз» (с. Доброславівка, р. Ворскла, індекс ЛКП 21000) і ТОВ «Лісовий затишок “Охтирського району (с. Буймерівка, р. Ворскла, індекс ЛКП 21000) .

Також були зроблені 12 проб ґрунту на паразитологічні дослідження, на паразитологічні дослідження, із них 1 проба (8,3%) не відповідала санітарним вимогам у заміському таборі «Сонячний» ПАТ  «Насосенергомаш» (виявлені яйця токсокар).

Читайте також: