Ще одна лікарня під загрозою: у Сумах хочуть закрити 2-у поліклініку

До редакції сайту СТС зателефонувала схвильована робітниця поліклінічного відділення №2 КУ “СМКЛ №1”, повідомивши, що їхню лікарню збираються закрити. Новина про це сполошила весь колектив, адже медики можуть залишитися без роботи, а сумчани – без медичної допомоги за місцем проживання. До речі,  медустанова обслуговує 25 тисяч жителів міста Суми. Це зокрема мешканці вулиці Троїцької, Привокзальної, проспекту Шевченка, а також Баранівки.

За словами медика, уже 25 травня на сесії Сумської міської ради буде розглядатися питання про закриття поліклініки, а вже завтра із працівниками закладу мають провести збори, де будуть вирішувати, що робити далі.

Ходять чутки, що приміщення  закладу планують передати стоматполіклініці, тим більше, що нещодавно у поліклініці зробили ремонт.

Закриття лікарень на Сумщині вже можна назвати тенденцією. Так, роменські лікарі рушили пішки на Київ, вимагаючи збереження лінійної поліклініки, а народний депутат Олег Медуниця заявив про те, що немає сенсу в існуванні Сумської центральної районної лікарні.