У лікарнях Сум незабаром запрацює електронна черга

4 травня під час апаратної наради при міському голові говорили про впровадження електронної черги в лікарняних закладах Сум.
В. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що питання впровадження Програми «Електронна реєстратура» в лікувальних закладах міста було опрацьоване.

«Розглянуто пропозиції декількох фірм із Харкова, Вінниці та Полтави. Визначено фірму, яка надає пакет послуг, що відповідають потребам сумських лікарень. Ми отримали пробну версію Програми для практичного її застосування. Вона отримала позитивні відгуки, але є моменти, які слід доопрацювати. Саме цим зараз займається обрана фірма, яка разом із тим розробляє додатковий пакет послуг «Медицина + страхова медицина». Його буде презентовано наприкінці травня або на початку червня поточного року», – зазначила Олена Чумаченко.

Після цього можна буде повністю визначитися з необхідним пакетом послуг. Кількість робочих місць для медичного персоналу вже визначено. Після доопрацювань відділ охорони здоров’я обрахує суму коштів, необхідну для впровадження «Електронної реєстратури» в Сумах, передають у мерії.