У лікарню на Білопільщині закупили сучасне стоматологічне обладання

Голова Білопільської районної ради Володимир Дурноп’ян під час однієї із робочих поїздок до м. Ворожби виявив нагальну потребу провести капремонт місцевої лікарні та оновити її матеріальну базу. Особливу увагу сконцентрували на застарілому стоматологічному обладнанні, якому понад 20 років.

Оскільки раніше ця лікарня знаходилася на балансі відділкової лікарні станції Конотоп Південно-Західної залізниці, ні районна, ні місцева ради не мали права виділяти на неї кошти, тому ремонтні роботи проводилися дуже давно.
«Зараз це приміщення знаходиться на балансі Ворожбянської міськради, і ми повинні відновити цю лікарню. На таку кількість населення, яка проживає у м. Ворожбі, існування повноцінної, теплої та комфортної лікарні із сучасним медобладнанням – просто необхідне», – зазначив Володимир Дурноп’ян.
Дане питання було винесене на розгляд сесії Білопільської райради під час розподілу вільного залишку районного бюджету. Депутати підтримали пропозицію. Стоматологічне обладнання було придбане та встановлене у амбулаторію загальної практики – сімейної медицини міста Ворожба.

Наразі в планах очільника району – відремонтувати фасад та відновити опалення закладу охорони здоров’я.

vorogba_3