У Сумах депутати від різних фракцій разом перевірять койко-місця в лікарнях

У Сумах депутатська комісія внесе свої корективи в процес оптимізації закладів охорони здоров’я міста. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 4 травня, на сесії міськради.

Депутат Ольга Волошина пояснила присутнім суть роботи комісії. «Нам подане розпорядження голови Сумської ОДА, в якому згідно з додатком в Сумах населення становить 271 тис. 570 осіб. Лікарняних ліжок у нас 1 370 одиниць. Нам рекомендують скоротити кількість ліжок на 534 одиниці та залишити 836 ліжок. З огляду на ту кількість населення, яка проживає в місті, ми маємо право на 1600 ліжок. Це означає, що наше місто може містити ще 260 ліжок, а нам пропонують, навпаки, скоротити ще 534 ліжка. Я пропоную, що комісія повинна і вивчити, і надати пропозиції щодо оптимізації медичних закладів. Оптимізація – значить закриття. У нас є можливість зберегти стаціонарні ліжка в наших лікарнях », – зазначила депутат.

До складу комісії увійшли п’ять депутатів Сумської міськради від різних фракцій: Ольга Фірсова («Батьківщина»), Ольга Волошина («Солідарність»), Ірина Губська («За Україну!»), Юрій Перепека («Опозиційний блок») та Дмитро Амосов («Свобода»).