У Сумській обласній дитячій лікарні відкрили сучасну рентгенівську систему

32

В Сумській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили нову цифрову діагностичну рентгенівську систему OPERA T30cs на 3 робочих місця вартістю – 5 млн. 899 тис. грн., пишуть SumyNews.

В лікарні з 1989 року – з моменту відкриття, і до теперішнього часу працює рентгенологічний апарат РУМ-20, який знаходиться в рентгенологічному відділенні стаціонару.

Існуюча апаратура у рентгенологічному відділенні відпрацювала майже три терміни експлуатації. База рентгенівської апаратури та обладнання з 1989 року не оновлювалася. Згідно даних щодо навантаження на обладнання і апаратуру проводиться більше ніж 14 000 рентген досліджень на рік. Відмов в обстеженні пацієнтів жодного разу не було.

33

34

35

Довідка: OPERA T30cs – система, що відрізняється високою мірою інтеграції, включає широкий спектр столів з дистанційним управлінням, генераторів і цифрових систем формування зображення. OPERA T30cs належить до сімейства столів з дистанційним управлінням. У основі конструкції столів з дистанційним управлінням сімейства OPERA лежать оригінальні передові концепції і ідеї, завдяки високій мірі модульності їм можна додавати різні конфігурації, відповідно конкретним потребам пацієнта.

Сфери застосування апарату OPERA T30cs – в дитячий гастроентерології, ортопедії, пульмонології, урології, гінекології .

Придбання сучасної апаратури дозволить якісно проводити рентгенологічну діагностику різних захворювань у дітей віком від 0 до 18 років та позитивно вплине на перебіг патологічного процесу та скоротить термін перебування дітей в лікувальному закладі.