«Бюджет ліквідаторів»: депутат Сумської облради висловився щодо головного кошторису на 2022 рік

У бюджеті Сумщини на наступний рік дефіцит складає понад 200 млн грн. Компенсувати нестачу в облраді хочуть за рахунок закриття навчальних та інтернатних закладів, скорочення виплат вчителям тощо.

На цьому наголосив голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській облраді Вадим ЛИСИЙ, під час робочої поїздки у Верховну Раду України.

«Є дуже багато питань до бюджету країни-2022, який вже сформували та ухвалили.

Як люди на місцях будуть жити за такими показниками – НЕЗРОЗУМІЛО !!!

Бюджет Сумщини на наступний рік дірявий.

Це бюджет – ліквідаторів. Закрити училища, інтернати, скоротити виплати вчителям, розформувати, об’єднавши навчальні заклади, скоротити харчуванням в закладах (до речі, нещодавно один з керівників закладу на Сумщині видала наказ: «зменшити видачу хліба пацієнтам, у зв’язку з недофінансуванням закладу». Їй швидко підказали і документ не потрапив в маси, але прецедент як кажуть «Сталінградський»…..).

Це невелика частина інформації та питань з Сумщини, відповідь на котру хочуть отримати люди.

Наша команда завжди стояла на захисті інтересів людей. Тому ми неодноразово пропонували альтернативні рішення, щоб цього уникнути. Нам потрібно думати не як скоротити та вигнати на вулицю людей, а що б побудувати, зробити нові виробництва, заводи, залучати інвестиції (бажано іноземні), зробити все можливе, щоб бюджет збільшувався за рахунок «ринкової економіки», а не за рахунок зменшення та звільнення когось.

Одна із пропозицій – це наші надра на Сумщині. Газ, нафта, тощо – чому за те, що видобувається на Сумщині, подадки надходять в інші області.

Під лежачий камінь вода не тече…..

На своєму прикладі показуємо, що потрібно працювати, об’єднавши зусилля професіоналів, над розбудовою країни, а не власних карманів!!!», – зазначив Вадим ЛИСИЙ.