Адвокат Чмиря: про абсурд сумської прокуратури

Сумська обласна прокуратура підготувала до суду справу, в якій немає підозрюваного. Це справжній абсурд та правовий колапс, стверджує адвокат Тарас Безпалий, коментуючи так зване завершення досудового розслідування у відношенні його підзахисного екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря.

На переконання правника, дії прокуратури є непрофесійними, а інформаційне висвітлення – заангажованим:

«Звертаю увагу своїх колег та журналістів, що прокуратура Сумської області забула прокоментувати ухвалу слідчого судді Зарічного райсуду м. Суми від 27.07.2017…У тексті ухвали зазначено про те, що судом не було встановлено вручення Чмирю Ю.П. повідомлення про підозру уповноваженою особою. Це означає, що уповноважена особа повідомлення про підозру не вручила, а вручила якась інша, не уповноважена на це Законом. Це означає, що суд не побачив у справі підозрюваного, про що зазначив у тексті».

Тарас Безпалий роз’яснює: замість того, аби врахувати рішення суду і належним чином повідомити про підозру, прокуратура відзвітувала, що розслідування справи вже завершено – вона буде передана до суду.

«Правовий колапс полягає в тому, що суд вказав:у справі немає підозрюваного. А прокуратура, начебто не бачачи це рішення, робить вигляд, що в справі підозрюваний є… Таким чином маємо ситуацію, коли суто із правової точки зору прокуратура готова направити до суду справу без підозрюваного», – наголошує адвокат Юрія Чмиря.

75 76

Поділитися в соцмережах: