Білопільським школам допомагають поліпшити умови навчання дітей

30

У Білопіллі Сумської області депутати міськради з фракції «Українського об’єднання патріотів» спрямували депутатські кошти на поліпшення матеріального стану місцевої загальноосвітньої школи. Відповідне рішення було підтримане депутатським корпусом. Гроші підуть на придбання меблів для Білопільської ЗОШ №2.

За словами секретаря Білопільської міськради, висуванця УКРОПу Сергія Кириленка, напередодні нового навчального року оновлений клас буде приємним подарунком школярам і педагогам. «Оскільки меблі в класі української літератури застаріли, до нас звернулися педагоги з проханням сприяти оновленню матеріально-технічної бази. Ми виділили 10 тисяч гривень на нові меблі. Зараз тривають бюджетні процедури, пов’язані з цільовим використанням цих коштів», – говорить укропівець.

Крім цього, партійці у міськраді потурбувалися про ремонт в одному з білопільських дитячих садочків. На те, щоб полагодити покрівлю ДНЗ «Зірочка», виділено чотири тисячі гривень.

Ще десять тисяч гривень, з районного бюджету, напередодні виділено на встановлення нових дверей у класних кімнатах і покриття для підлоги у Білопільській ЗОШ №1. Про це потурбувався депутат районної ради Олександр Хацько. В білопільському УКРОПі говорять, що і надалі дбатимуть про комфортні умови навчання школярів.

На правах реклами