Блок Петра Порошенка виходить із коаліції, – нардепи

Про це заявили представники фракції Олексій Гончаренко та Олег Барна.

Фракція “Блок Петра Порошенка” прийняла рішення припинити членство в коаліції. Про це заявив депутат цієї фракції Олексій Гончаренко, передає “Інтерфакс-Україна“.
“Фракція “Блок Петра Порошенка” прийняла рішення припинити членство в коаліції, поки не буде прийнято рішення щодо обрання нового прем’єра”, – сказав він журналістам у понеділок ввечері перед зустріччю народних депутатів з президентом України Петром Порошенком.

“Ми доручили це рішення оголосити Юрію Віталійовичу Луценку, керівнику нашої фракції, на засіданні Верховної Ради. Коли він це зробить, коаліція вже остаточно припинить своє існування”, – пояснив Гончаренко.

У свою чергу народний депутат Олег Барна заявив, що якщо прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк не напише заяву про свою відставку, то фракція “Блок Петра Порошенка” у повному складі вийде з коаліції.

“За пропозицією семи народних депутатів було прийнято одноголосне рішення – якщо Яценюк добровільно не напише заяву про відставку, наша фракція у повному складі виходить з коаліції”, – сказав Барна журналістам після засідання фракції БПП.

За його словами, це може відбутися на поточному тижні.

220539

 

Джерело: 112.ua