Через звернення сумського нардепа покарали трьох працівників залізниці

Помічник народного депутата від Сумщини Олександра Сугоняки виклав у Фейсбуці реакцію “Укрзалізниці” на його звернення щодо незадовільного санітарно-технічного стану вагонів поїзда №775/776 Суми – Харків – Київ – Хмельницький.

У листі йдеться, що за результатами перевірки вказаного поїзда були застосовані заходи дисциплінарного впливу до його відповідальних працівників. Зокрема, замначальнику Сумської вагонної дільниці оголосили догану, а двох майстрів позбавили премії за березень. Крім того, у вагонах провели хімчистку, замінили килими та відремонтували місця для сидіння.

“Неодноразово чув від сумчан критику щодо санітарно-технічного стану потягу Суми – Харків. 09.03.2016 р. направив до ПАТ “Укрзалізниці” відповідне депутатське звернення з цього питання. За результатами розгляду звернення, керівництво ПАТ “Укрзалізниці” притягнуло до дисциплінарної відповідальності трьох працівників підприємства, та вжило заходи щодо покращення санітарно-технічного стану потягу Суми – Харків. Сподіваюсь, що санітарно-технічний стан потягу Суми – Харків дійсно покращився”, – написав помічник нардепа Олександр Чеботарьов.

выпп

апвпвр