Чи буде нова схема зупинок у Сумах?

Після того, як в обласному центрі були скасовані так звані “зупинки на вимогу”, чимало містян зазнали незручностей.

Особливо це стосується людей поважного віку, яким важче, ніж молоді, долати великі відстані від місця висадки до дому чи в магазин.

Зокрема, як повідомив член виконкому Сумської міськради Володимир Штейнінгер, до нього звернулися мешканці с. Косівщина, що проживають по вул. Лесі Українки та прилеглих до неї, з проханням відновити зупинку громадського транспорту.

“Люди розповіли, а я безпосередньо на місці переконався, що після скасування зупинки на вимогу, найближчі зупинки громадського транспорту знаходяться на значній відстані. Також на цій частині дороги відсутні тротуари для пішоходів. У нічний час люди вимушені рухатися по проїзній частині дороги, що може призвести до аварійної ситуацію”, – говорить представник Українського об’єднання патріотів.

18110644_1497771460268189_314512472_n

Володимир Штейнінгер наразі запропонував міському голові Сум розглянути на виконкому питання щодо відновлення цієї зупинки та її облаштування. “З подібною проблемою до нас в Партію УКРОП постійно звертаються сумчани. Одне з останніх звернень надійшло від мешканців вулиці Ковпака, які бідкаються, що найближча до них зупинка знаходиться на відстані більше кілометра, біля госпіталю. Ми побували також і там – дійсно, проблема стосується усього міста”.

18136491_1497771560268179_782839457_n

Укропівець зазначає: Суми в цілому потребують оновленої схеми зупинок громадського транспорту.

“Адже наразі ми користуємось застарілою, ще фактично радянською схемою зупинок. Але ж за кілька десятилітть у місті багато що змінилося: з’явилися нові мікрорайони, торговельні центри, в корні змінилася логістика. І треба з урахуванням усіх змін, щоб міська влада розробила нову, зручну для людей схему розташування зупинок”.

Читайте також: