День Конституції у Кролевці: автопробіг і вшанування захисників Вітчизни

28 червня, у День Конституції України, у Кролевці відбулася низка заходів за участі керівництва райцентру.

Біля знаку Небесної сотні голова Кролевецької громади Олександр Бобровицький (партія УКРОП) разом з депутатами-укропівцями поклав квіти.

8

9

“Честь і гідність людини визнані в Україні найвищою цінністю. В нашому Основному законі, чиї статті є нормами прямої дії, сказано, що кожен має право на повагу до його гідності. І саме через неповагу до неї, а не через якісь дрібниці, свого часу ми виходили на майдани. Саме через неповагу до гідності людини з боку режиму Януковича загинула Небесна сотня. Тому в день Конституції ми спершо вшановуєм пам’ять полеглих на Майдані”, – сказав Олександр Бобровицький, який також відвідав могилу загиблого на Сході України земляка Анатолія Лепехи.

11

“Полковник Лепеха загинув у лютому 2015 року в боях за Дебальцеве. А оскільки наш мер сам учасник бойових дій, добровільно зі зброєю у руках захищав суверенітет України, він по-особливому ставиться до пам’яті загиблих атовців”, – говорить депутат Кролевецької міської ОТГ Людмила Шевченко.

Після вшанування пам’яті тих, хто поклав життя за Україну, укропівці влаштували вулицями Кролевця автопробіг на честь Дня Конституції.

7

Поділитися в соцмережах: