Депутат Бершов: «Такі реформи потребують не нових лікарень, а нових кладовищ»

University hospital in Trnava, Slovakia, April 29, 2013.

За інформацією обласних дієтологів, у лікарнях Сумщини впровадили нову систему харчування. Згідно з нею пацієнтам скоротили добові норми споживання хліба, картоплі та круп. Крім того, медичні заклади області сьогодні відчувають гостру потребу в дієтологах – ними лікарні укомплектовані лише на 28%.

Депутат Сумської облради від Партії «Відродження» В’ячеслав Бершов вважає: економити на здоров’ї своїх громадян – це найбільша дурість, яку може вигадати влада. “І така влада дісталася нам. Мабуть, «у верхніх ешелонах» не розуміють, що їх обрали саме для того, аби вдосконалити всі сфери життя громадян, а не урізати те, що було, та економити на таких важливих речах.

Медицина має стати пріоритетом у розвитку країни. Адже критерієм успіху нації є показники її здоров’я та природного приросту. А у нас діюча влада робить все, аби ці показники звести до нуля. Або в мінус. З такими реформами медицини ми невдовзі втратимо потребу у нових лікарнях. Натомість більш затребуваними стануть нові кладовища», – заявив депутат.

Читайте також: