Депутат Бершов: “Треба міняти не людей і форму, а всю систему правоохоронних органів”

Замість того, щоб проводити реформи «на скору руку» відразу в кількох галузях, владі варто було б зосередитися на системних змінах найважливіших сфер. Зокрема — правоохоронних органів, упевнений депутат фракції «Відродження» у Сумській облраді В’ячеслав Бершов.

«Такого рівня злочинності, який сьогодні є в Україні, у тому числі в Сумській області, — не пам’ятають навіть «лихі 90-ті». Це результат розхлябаної роботи влади, яка в першу чергу «вирішує» економічні питання, а питання безпеки громадян залишає на потім.

Це призвело до того, що тепер чи не кожен день ми чуємо про розбійні напади на магазини, людей, підприємства, про появу незрозумілих громадських формувань, які без будь-яких на те прав беруть на себе функції перевіряючих, про викрадення людей серед білого дня, про замовні вбивства… Якщо раніше такі випадки були в диковинку для українців – сьогодні на них уже майже не реагують.

Це говорить про те, що реформа правоохоронних органів, яку так гучно піарять, не дає ніяких результатів. А все через те, що потрібно міняти не людей і форму, а змінювати в корні систему правоохоронних органів. Для цього потрібен чіткий план подальшої роботи для всього правоохоронного блоку, а не його окремих структур», — наголосив В’ячеслав Бершов.